WIRTUALNE BIURO


wirtualne biuro

Wirtualne biuro – można śmiało powiedzieć, że właśnie to zyskujemy korzystając z Pakietu Prestige. Otrzymujemy szeroki zakres wygodnych usług dla swojego biznesu, optymalnie skonfigurowanych i dopasowanych do potrzeb.

W zakres pakietu wchodzi m.in. adres do rejestracji, adres do korespondencji oraz adres, który możemy wykorzystać dla celów marketingowych, odbieranie listów zwykłych, poleconych i paczek i przesyłek kurierskich do 300 sztuk miesięcznie, powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie, przechowywanie korespondencji, rejestrowanie odebranej korespondencji oraz skanowanie wskazanych listów i ich przesyłanie na podany przez klienta adres (1 x w miesiącu), obsługa poczty wychodzącej. Dodatkowo klient zyskuje dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny numer.

CENNIK:

  • 870 zł (145 zł/mc) – płatne z góry za 6 miesięcy,
  • 1500 zł (125 zł/mc) – płatne z góry za 12 miesięcy.

Warto poznać także nasze dodatkowe usługi, do których zaliczamy m.in. usługi księgowe oraz przejęcie spraw kadrowych (klient zyskuje czas na rozwój firmy oraz bezpieczeństwo realizacji wszystkich swoich obowiązków), pomoc przy rejestrowaniu spółek (usprawnienie formalności i przyspieszenie tego skomplikowanego procesu), a także wynajem sali szkoleniowych w Warszawie, w dzielnicy Mokotów (sale 8 i 12 osobowe – w pełni wyposażone, z klimatyzacją oraz wifi).


ZOBACZ TAKŻE:
Nasze inne usługi