WIRTUALNE BIURO


wirtualne biuro

Wirtualne biuro – można śmiało powiedzieć, że właśnie to zyskujemy korzystając z Pakietu Prestige. Zyskujemy szeroki zakres wygodnych usług dla swojego biznesu, optymalnie skonfigurowanych i dopasowanych do potrzeb.

W zakres pakietu wchodzi m.in. adres do rejestracji, adres do korespondencji oraz adres, który możemy wykorzystać dla celów marketingowych, odbieranie listów zwykłych, poleconych i paczek i przesyłek kurierskich do 300 sztuk miesięcznie, powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie, przechowywanie korespondencji, rejestrowanie odebranej korespondencji oraz skanowanie wskazanych listów i ich przesyłanie na podany przez klienta adres (1 x w miesiącu), obsługa poczty wychodzącej. Dodatkowo klient zyskuje dostęp do sali konferencyjnej (6 godzin miesięcznie) oraz dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny numer.

CENNIK:

  • 175 zł/mc – płatne raz w miesiącu (wymagana kaucja 3 miesięczna),
  • 870 zł (145 zł/mc) – płatne z góry za 6 miesięcy,
  • 1500 zł (125 zł/mc) – płatne z góry za 12 miesięcy.

Warto poznać także nasze dodatkowe usługi, do których zaliczamy m.in. usługi księgowe oraz przejęcie spraw kadrowych (klient zyskuje czas oraz bezpieczeństwo realizacji wszystkich swoich obowiązków), pomoc przy rejestrowaniu spółek (usprawnienie formalności i przyspieszenie procesu), a także wynajem sali szkoleniowych w Warszawie (sale 8 i 12 osobowe – w pełni wyposażone, z klimatyzacją, wifi oraz dostępem do parkingu).


ZOBACZ TAKŻE:
Nasze inne usługi