ADRES DLA FIRMY


adres dla firmy

Adres dla firmy, oczywiście wirtualny, to podstawa Pakietu Standard. Jest to rozwiązanie najczęściej wybierane przez naszych klientów. Posiadamy w ofercie adres wirtualny w Warszawie oraz w Wołominie.

W zakres pakietu wchodzi m.in. adres do rejestracji, adres do korespondencji, adres dla celów marketingowych, odbieranie listów zwykłych, poleconych i paczek i przesyłek kurierskich w ilości do 100 sztuk miesięcznie, powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie, przechowywanie korespondencji, rejestrowanie odebranej korespondencji oraz skanowanie wskazanych listów i ich przesyłanie na podany przez klienta adres (usługa dodatkowo płatna). 

CENNIK:

  • 450 zł (75 zł/mc) – płatne z góry za 6 miesięcy,
  • 780 zł (65 zł/mc) – płatne z góry za 12 miesięcy.

Warto poznać także nasze dodatkowe usługi, do których zaliczamy m.in. usługi księgowe oraz przejęcie spraw kadrowych, pomoc i usprawnienie formalności przy zakładaniu spółek, a także wynajem sali szkoleniowych. W ofercie posiadamy sale 8 i 12 osobowe. Są wygodne, kameralne, elegancko urządzone, z dostępem do wifi oraz parkingu. Sale zlokalizowane są w Warszawie.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi pakietami biznesowymi. Zawierają szereg wygodnych usług – od różnego zakresu obsługi korespondencji pocztowej, po wynajem sali konferencyjnej czy nawet dedykowany numer telefonu.


ZOBACZ TAKŻE:
Pakiet firma prestige