PAKIETY

BIURO WIRTUALNE

Biuro wirtualne – tworzymy je wybierając jeden z powyższych pakietów. Zyskujemy wygodę, oszczędność czasu, poczucie bezpieczeństwa. Delegujemy usługi, które są uciążliwe i uporczywe, a odzyskany czas przeznaczamy na planowanie rozwoju firmy.

Pakiet korespondencyjny daje nam możliwość wygodnej obsługi korespondencji, bez udostępniania wirtualnego adresu do rejestracji.

Pakiet eko firma oferuje już adres wirtualny, a także szerszy zakres obsługi korespondencji.

Pakiet firma standard – to najczęściej wybierany z naszych pakietów, zawiera obsługę korespondencji w jeszcze większym zakresie, oraz dostęp do adresu wirtualnego.

Pakiet prestige – to najbogatsza z naszych propozycji. Oferuje szeroki zakres obsługi korespondencji, wirtualny adres do rejestracji oraz dedykowany numer telefonu.

Pakiety są zróżnicowane i oferują optymalny zakres, pod dane potrzeby użytkownika.

Warto zapoznać się także z naszymi Usługami. Poza adresem wirtualnym oferujemy także pomoc w księgowości, kadrach i przy zakładaniu spółek oraz wynajem sali konferencyjnych. Tematy, których nie czujesz lub nie masz czasu dobrze poprowadzić, zdeleguj na zewnątrz. Pozwól, by realizowali je specjaliści. Zyskasz czas i pewność prawidłowości realizowanie swoich zobowiązań. Nie będziesz musiał pilnować terminów i zmian w przepisach. To znacznie ułatwia funkcjonowanie w biznesie i prowadzenie firmy. A wolny czas możesz przeznaczyć na dodatkowe spotkania biznesowe, szkolenia lub planowanie rozwoju swojej firmy.


ZOBACZ TAKŻE:
Usługi w naszej ofercie