USŁUGI

ADRES WIRTUALNY

Adres wirtualny to niejedyna usługa w naszej ofercie. Jest znacznie bogatsza i dostosowana do wielu potrzeb klientów. Ma służyć pomocą i ułatwiać prowadzenie biznesu. Adres wirtualny zwiększa prestiż firmy i poprawia jej wizerunek. Posiadamy adres w Warszawie.

Proponujemy także:

  • wynajem sali konferencyjnych – nasza propozycja to sale 8 i 12 osobowe, z możliwością połączenia salę 20 osobową. Są w pełni wyposażone, z dostępem do wifi. Zlokalizowane w Warszawie. Doskonałe na spotkania biznesowe i szkolenia. Nieduże i kameralne, doskonale spełniają swoje zadanie.
  • pomoc przy zakładaniu i rejestrowaniu spółek – przejmujemy wszystkie formalności i doradzamy.
  • usługi księgowe i kadrowe – prowadzenie ksiąg, doradztwo, codzienna opieka, pilnowanie terminów i zmian w przepisach.

Warto poznać je wszystkie.

Kompleksowo nasza oferta podzielona jest w pakiety biznesowe, mniej lub bardziej rozbudowane. Zależnie od pakietu klient zyskuje adres do rejestracji firmy, adres korespondencyjny oraz do celów marketingowych, obsługę poczty (zakres zależny od wybranej opcji) – a w niej m.in. odbieranie i przesyłanie listów i paczek, a także rejestrowanie i skanowanie wybranych listów, dostęp do sali konferencyjnych, dedykowany numer telefonu oraz szereg możliwości dodatkowych, jak na przykład serwis kawowy podczas spotkań lub szkoleń, świeże kwiaty, tłumaczenia, sporządzanie pism do urzędów. Wszystko zależy od potrzeb. Klient je sygnalizuje, a my staramy się im sprostać.


ZOBACZ TAKŻE:
Pakiety biznesowe