Przejdź do treści

ZAKŁADANIE SPÓŁEK


Zakładanie spółek to czasochłonny i często skomplikowany proces. To trudne przejść go samemu bez doświadczenia. My takie doświadczenie możemy oferować, uczestniczyliśmy w tworzeniu niejednej spółki. Wiemy na co zwrócić uwagę i co jest ważne, by prawidłowo wypełnić i złożyć wymagane dokumenty.

Zlecenie założenia firmy profesjonalistom to nie tylko wygoda, ale także pewność prawidłowego zrealizowanie formalności. Błędy w procesie mogą przedłużyć czas założenia firmy.

Ponadto służymy poradą na każdym etapie zakładania spółki, od samego początku, od pomysłu, a także nawet przy wybieraniu formy prawnej.

Rodzaje zakładanych spółek:

  • jawnych,
  • komandytowych,
  • partnerskich,
  • akcyjnych,
  • komandytowo-akcyjnych,
  • z ograniczoną odpowiedzialnością.

Korzystając z naszej oferty unikasz także stresujących wizyt w urzędach. Zyskujesz doradztwo także przy wyborze rodzaju spółki.

Jak rozpoczyna się nasza współpraca?

Pierwszym etapem jest podpisanie umowy między naszymi stronami, następnym przekazanie wszelkich potrzebnych danych do zarejestrowania firmy (tutaj również służymy doradztwem), w kolejnym etapie dostarczamy dokumentację rejestrową do KRS. Po wpisaniu do KRS występujemy o dodatkowe dokumenty (REGON, NIP, VAT, VAT-EU). Proces trwa przeważnie 1-2 tygodnie.

My skupimy się na formalnościach, a zyskany czas będziesz mógł przeznaczyć na planowanie strategii firmy.

Poznaj także inne nasze usługi m.in. możliwość rejestracji firmy pod wirtualnym adresem, czy też usługi księgowe albo wynajem sali konferencyjnych. Warto poznać także nasz pakiety biznesowe, oferujące wygodne formy współpracy z naszym biurem.


ZOBACZ TAKŻE:
Usługi księgowe