Przejdź do treści

ADRES DO KORESPONDENCJI


adres do korespondencji

PAKIET KORESPONDENCYJNY

Adres do korespondencji to największy atut Pakietu Korespondencyjnego. W zakres pakietu wchodzi udostępnienie adresu do korespondencji, odbiór korespondencji przychodzącej, e-mailowe powiadomienie o odebranej korespondencji oraz jej przechowywanie.

Pakiet ten nie daje możliwości zarejestrowania firmy pod wirtualnym adresem. Klient zyskuje za to wygodną obsługę poczty, w zakresie, który można dodatkowo dopasować do jego potrzeb.

CENNIK:

  • 49 zł/mc = 1176 zł* za 24 miesiące 
  • 59 zł/mc = 708 zł* za 12 miesięcy
  • 79 zł/mc = 476 zł* za 6 miesięcy

Warto poznać także nasze dodatkowe usługi, do których możemy zaliczyć prowadzenie spraw księgowych i kadrowych czy pomoc przy zakładaniu większości rodzajów spółek. Warto poznać całe portfolio naszych usług i dopasować ofertę maksymalnie do swoich potrzeb. Nasz zestaw usług dodatkowych jest dużym ułatwieniem w prowadzeniu firmy, zaś delegowanie czasochłonnych zajęć sprawi, że odzyskany czas można przeznaczyć na planowanie rozwoju, strategii czy wdrażanie nowych, rozwojowych dla firmy pomysłów. To zawsze korzyść dla naszego biznesu.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi rozszerzonymi pakietami PAKIETY, które oferują adres do rejestracji i bardziej zaawansowaną obsługę korespondencyjną.


ZOBACZ TAKŻE:
Pakiet eko firma