Przejdź do treści

ADRES DO REJESTRACJI FIRMY


adres do rejestracji firmy

PAKIET FIRMA EKO

Adres do rejestracji firmy to największy atut Pakietu Eko Firma. To optymalne rozwiązanie zapewniające wygodną obsługę korespondencji oraz pozyskanie wirtualnego adresu do zarejestrowania firmy.

W zakres pakietu wchodzi m.in. adres do rejestracji, który może być jednocześnie adresem do korespondencji, a także adresem dla celów marketingowych, odbieranie listów przychodzących w ilości do 30 sztuk miesięcznie, powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie oraz przechowywanie korespondencji.

CENNIK:

  • 69 zł/mc = 1656 zł* za 24 miesiące 
  • 79 zł/mc = 948 zł* za 12 miesięcy
  • 99 zł/mc = 594 zł* za 6 miesięcy


*  wartość netto, płatna z góry

Wykorzystanie adresu bez umowy grozi roszczeniem odszkodowawczym w wysokości 10.000 zł.

 

Warto poznać także nasze dodatkowe usługi, do których zaliczamy opiekę nad sprawami księgowymi i kadrowymi czy współpracę przy zakładaniu spółek. Warto poznać portfolio naszych wyczerpujących usług, tworzących wygodne wirtualne biuro. Korzystanie z nich sprawia, że oszczędzamy czas, który można wykorzystać na plany rozwoju firmy oraz niwelujemy ryzyko popełnienia kosztownych błędów. To wygodne, nowoczesne rozwiązanie, które można maksymalnie zoptymalizować pod potrzeby swojego biznesu. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet, uzupełnić go o usługi dodatkowe, by prowadzić firmę efektywnie i sprawnie.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi rozszerzonymi pakietami PAKIETY, które dają jeszcze większe możliwości.


ZOBACZ TAKŻE:
Pakiet firma smart