ADRES DO REJESTRACJI FIRMY


adres do rejestracji firmy

Adres do rejestracji firmy to największy atut Pakietu Eko Firma. To optymalne rozwiązanie zapewniające wygodną obsługę korespondencji oraz pozyskanie wirtualnego adresu do zarejestrowania firmy.

W zakres pakietu wchodzi m.in. adres do rejestracji, który może być jednocześnie adresem do korespondencji, a także adresem dla celów marketingowych, odbieranie listów zwykłych i paczek w ilości do 30 sztuk miesięcznie, powiadomienie na e-mail o odebranej poczcie, przechowywanie korespondencji i jej przesyłanie na podany przez klienta adres (usługa ta jest dodatkowo płatna).

Ewentualne usługi dodatkowe:

  • skanowanie poczty,
  • rejestrowanie odebranej korespondencji,
  • obsługa poczty wychodzącej,
  • przekazywanie listów kurierem.

CENNIK:

  • 330 zł (55 zł/mc) – płatne z góry za 6 miesięcy,
  • 540 zł (45 zł/mc) – płatne z góry za 12 miesięcy.

Warto poznać także nasze dodatkowe usługi, do których zaliczamy opiekę nad sprawami księgowymi i kadrowymi, współpracę przy zakładaniu spółek czy też wynajem sali szkoleniowych (8 i 12 osobowych). Warto poznać portfolio naszych wyczerpujących usług, tworzących wygodne wirtualne biuro. Korzystanie z nich sprawia, że oszczędzamy czas, który można wykorzystać na plany rozwoju firmy oraz niwelujemy ryzyko popełnienia kosztownych błędów.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi rozszerzonymi pakietami, które oferują obsługę poczty, adres wirtualny i różny zakres dostępu do sali konferencyjnych.


ZOBACZ TAKŻE:
Pakiet firma standard