Przejdź do treści

WIRTUALNY ADRES


wirtualny adres

Wirtualny adres to podstawowa usługa w naszej ofercie. To wygodna opcja rozwiązująca wiele problemów. Lokalizacja firmy wpływa na jej postrzeganie i wiarygodność. Atrakcyjne miejsce prowadzenia firmy znacznie zwiększa jej prestiż. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie na wynajem atrakcyjnego biura w centrum miasta. Tutaj pojawia się opcja zarejestrowania firmy pod wirtualnym adresem, choć rzeczywiście możemy prowadzić ją w innym miejscu.

Wykorzystanie adresu bez umowy grozi roszczeniem odszkodowawczym w wysokości 10.000 zł.

KORZYŚCI

Wirtualna lokalizacja przydaje się także wtedy gdy nie chcemy lub nie możemy podać naszych prywatnych danych adresowych. Na przykład gdy nie jesteśmy właścicielami lokalu, w którym mieszkamy lub prowadzona jest w nim działalność o takim samym profilu. Adres wirtualny idealnie się wtedy sprawdzi.

Poza tym jak już wspomniano powyżej adres online to także korzyści wizerunkowe.

Warto poznać także nasze dodatkowe usługi:

  • prowadzenie spraw księgowych i kadrowych,
  • rejestrowanie większości rodzajów spółek,

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych możliwości. Wszystko nasze propozycje ułatwiają prowadzenie biznesu, przyspieszają formalności, pozwalają uniknąć kosztownych błędów i pomyłek, oszczędzają cenny czas i pozwalają zdelegować zadania, których nie lubimy. To cenne i wartościowe atuty.


ZOBACZ TAKŻE:
Nasze pakiety