WIRTUALNY ADRES


wirtualny adres

Wirtualny adres to podstawowa usługa w naszej ofercie. To wygodna opcja rozwiązująca wiele problemów. Lokalizacja firmy wpływa na jej postrzeganie i wiarygodność. Atrakcyjne miejsce prowadzenia firmy znacznie zwiększa jej prestiż. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie na wynajem atrakcyjnego biura w centrum miasta. Tutaj pojawia się opcja zarejestrowania firmy pod wirtualnym adresem, choć rzeczywiście możemy prowadzić ją w innym miejscu.

Nasze lokalizacje: ul. Puławska 41/43, Warszawa lub ul. Parkowa 12, Wołomin.

KORZYŚCI

Wirtualna lokalizacja przydaje się także wtedy gdy nie chcemy lub nie możemy podać naszych prywatnych danych adresowych. Na przykład gdy nie jesteśmy właścicielami lokalu, w którym mieszkamy lub prowadzona jest w nim działalność o takim samym profilu. Adres wirtualny idealnie się wtedy sprawdzi.

Poza tym jak już wspomniano powyżej adres online to także korzyści wizerunkowe.

Warto poznać także nasze dodatkowe usługi:

  • prowadzenie spraw księgowych i kadrowych,
  • rejestrowanie większości rodzajów spółek,
  • wynajem sali konferencyjnych (posiadamy dwie sale – 8 i 12 osobową z możliwością połączenia ich w przestrzeń dla 20 osób).

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych możliwości. Wszystko nasze propozycje ułatwiają prowadzenie biznesu, przyspieszają formalności, pozwalają uniknąć kosztownych błędów i pomyłek, oszczędzają cenny czas i pozwalają zdelegować zadania, których nie lubimy. To cenne i wartościowe atuty.


ZOBACZ TAKŻE:
Sale konferencyjne